«З Україною в серці»: Унікальне хорове дійство відбулося у Черкасах

IMG_1743Унікальне пісенно-мистецьке дійство «З Україною в серці» відбулося 19 листопада у Черкаській обласній філармонії. У заході взяли участь 50 найкращих хорових колективів та вокальних ансамблів із усіх міст та районів області. Його організували фахівці Обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи.

Перед початком великої концертної програми із вітальними словами до всіх присутніх звернувся директор департаменту культури та взаємозв’язків з громадськістю Черкаської обласної державної адміністрації Олександр Шабатін.

IMG_1750Концертну програму величавою композицією «Роде наш красний» розпочав один із найкращих аматорських колективів Черкащини – народний аматорський ансамбль пісні «Ордана» Тальнівського РБК (художній керівник – заслужений працівник культури України Микола Вовк). Слід зауважити, що з перших акордів свого виступу цей високопрофесійний колектив зачарував глядачів своєю вишуканістю, довершеністю і неповторною манерою співу.

IMG_1801Завершилось пісенне свято духовним гімном України – піснею на вірші Т.Г.Шевченка «Реве та стогне Дніпр широкий» у виконанні народного аматорського хору Вільшанського СЦКД Городищенського району (художній керівник – заслужений працівник культури України Анатолій Даценко) та всіх присутніх.

IMG_1794Можна впевнено сказати, що це пісенне свято стало могутньою хвилею піднесення національного духу та гордості за нашу самобутню народно-пісенну творчість, продемонструвало єднання поколінь у любові до національної культури.

 

Автор статті