З початку року вже 4,5 тисячі українців вступили до лав ЗСУ, – Президент

c5e0b7662c2e869b1fcd389bc97fb7c5_1487765330_extra_largeЗ початку 2017 року вже чотири з половиною тисячі українців висловили бажання захищати Батьківщину і вступили на службу за контрактом до Збройних Сил України, повідомив Президент Петро Порошенко. Про це інформують на офіційному інтернет-представництві Глави держави.

– Минулого року до Збройних Сил прийнято за контрактом близько 70 тисяч українських добровольців. І якість цього складу, який надійшов до Збройних Сил України, є значно вищою, ніж у попередні роки. З початку цього – ще 4,5  тисячі військовослужбовців записалися до лав ЗСУ, – сказав Президент під час виступу на оперативному зборі керівного складу ЗСУ.

– Це дозволило нам відмовитися від використання мобілізаційних ресурсів, як мене не критикували тоді, та забезпечити комплектування військових частин мотивованими військовослужбовцями військової служби за контрактом, – наголосив Глава держави.

Петро Порошенко також підкреслив, що закрити потреби фронту на добровольній і професійній основі вдалося завдяки Мінським угодам, які надали необхідний для цього час.

Президент зазначив, що за рахунок особового складу, який набув бойового досвіду та вже  демобілізувався, минулого року був сформований потужний оперативний резерв першої черги. Ці військові є добре вмотивованими, високопрофесійними та патріотичними. «Це – понад 130 тисяч осіб», – констатував Петро Порошенко.

Водночас, Глава держави зауважив, що в країні збережено призов на строкову військову службу. «Так, ця категорія військовослужбовців не долучається до виконання  бойових завдань в зоні АТО, проходить військову службу в основному у військових частинах забезпечення, але ключове – хлопці отримують підготовку у навчальних центрах за бойовими спеціальностями», – сказав він.

Автор статті