З початку року на Черкащині допомогли з працевлаштуванням понад 600 особам з інвалідністю

З початку року фотоЗ початку 2019 року послуги обласної служби зайнятості отримували майже 2,5 тис. безробітних осіб з інвалідністю. За цей час отримали роботу 658 осіб, інформують в ОЦЗ.

Залучили до громадських та тимчасових робіт 406 осіб. Професійне навчання за направленням центрів зайнятості у січні-вересні 2019 року проходив 241 такий безробітний.

Профорієнтація є важливою умовою для професійного самовизначення осіб з інвалідністю. Спеціалісти з профорієнтації здійснюють консультування щодо вибору чи зміни професії, надають рекомендації щодо професійного вибору з урахуванням рекомендацій медико-соціальної експертизи, професійних інтересів, нахилів та здібностей. Профорієнтаційні послуги отримало 2479 безробітних осіб з інвалідністю.

Станом на 1 жовтня 2019 року кількість безробітних осіб з інвалідністю зросла на 12,0%, у порівнянні із відповідною датою минулого року, та становила 1036 осіб. Кількість вакансій, на які могли бути працевлаштовані особи з інвалідністю (за інформацією роботодавців) зросла майже удвічі, у порівнянні із відповідною датою минулого року,  та становила 74 одиниці.

Автор статті