З початку року на Черкащині виявили 628 нелегальних працівників

дфсЗа результатами проведених у січні-ютому перевірок встановлено 628 випадків використання незареєстрованих найманих працівників; легалізовано 1204,5 тис. грн. доходів та донараховано 180,7 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб. Крім того 25 черкащан, що провадили діяльність без реєстрації, залучено до державної реєстрації із сплатою 4,1 тис. грн. податків, повідомляють в ГУ ДФС у Черкаській області.

За два місяці поточного року проведено 19 перевірок з повноти нарахування та сплати податку на доходи фізосіб. Донараховано 2460,3 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб, до бюджету надійшло 315,5 тис. грн. ПДФО.

В результаті спільних заходів територіальних органів фіскальної служби та місцевої влади керівники 94 підприємства та 77 підприємців-фізичних осіб, які виплачували своїм працівникам зарплати, менші за передбачений законодавством мінімум або на рівні мінімуму, підвищили рівень оплати праці. Таким чином бюджет отримав додаткових 68,9 тис. гривень податку на доходи фізичних осіб.

Також звітного періоду за участі фіскальної служби області робітники отримали 1920,9 тис. грн. заборгованої зарплати. За рахунок цього місцеві бюджети одержали додаткових 247,6 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб.

Загалом в Україні за два місяці поточного року під час практичних заходів органами ДФС виявлено майже 14 тис. найманих працівників, які працювали без укладання трудових угод з роботодавцями та без сплати податку та єдиного внеску. За результатами заходів до бюджету надійшло понад 2 млн грн. податку на доходи фізичних осіб та понад 3 млн грн. ЄСВ. До державної реєстрації залучено понад 6 тис. громадян, які здійснювали підприємницьку діяльність неофіційно. До бюджету додатково сплачено близько 2 млн грн. податків. Завдяки спільним заходам ДФС та органів місцевої влади, рівень виплати заробітної плати своїм працівникам підвищили 2,8 тис. суб’єктів господарювання. Бюджет додатково отримав 3 млн. грн.

Автор статті