З початку ІІ туру додаткової імунізації на Черкащині щепили більше 16 тисяч дітей

564

Цього понеділка в області стартував ІІ раунд вакцинації дітей віком від 2 місяців до 6 років проти поліомієліту, який триватиме два тижні. За цей час вже вакцинували 16 183 дитини, що складає 23,3 % від цільової групи, повідомляють в Департаменті охорони здоров’я облдержадміністрації.

Для другого раунду Дитячий фонд ООН надав Україні додаткову гуманітарну допомогу у кількості 4,5 млн доз ОПВ вакцини Санофі-Пастер, яка вже розвезена в регіони. МОЗ України розподілило на область 150 тисяч доз вакцини для проведення ІІ туру імунізації дітей. Це якісна, ефективна, абсолютно безпечна вакцина. За словами начальника відділу надання медичної допомоги матерям та дітям Департаменту ОЗ Черкаської ОДА Людмили Стрелкової, на Черкащині у другому раунді планують імунізувати майже 70 тисяч дітей.

− У ІІ турі враховуємо позитивні моменти першого раунду аби забезпечити кращу взаємодію з лікарями та батьками, − говорить Людмила Стрєлкова. − Успішне завершення усіх трьох раундів вакцинації забезпечить захист дітей Черкащини та України загалом від цієї хвороби.

Вона додала, що з метою оцінки організації проведення вакцинації 2 грудня область відвідав консультант з питань вакцинації проти поліомієліту, ЮСЕЙД Марк Вікс. Спільно з представниками Департаменту він перевірив організацію ІІ раунду додаткової імунізації  та діяльність кабінетів щеплень у Черкасах, Смілі та в Корсунь-Шевченківському районі.

Нагадаємо, у першому раунді щеплення проти вірусу поліо оральною та інактивованою вакциною отримали більше 46 тисяч маленьких черкащан

Автор статті