З Днем дітей вітали вихованців Черкаської спеціалізованої школи-інтернату

02Майже 120 вихованців Черкаської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату сьогодні відзначили День захисту дітей. Долучився до вітань з дитячим святом заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Сергій Овчаренко.

У школі-інтернаті нині навчаються діти з різних районів та міст області, які потребують корекції фізичного та розумового розвитку, здобуття базової та повної середньої освіти. Їх навчають та виховують 40 досвідчених педагогів.

01 08З нагоди свята діти продемонстрували на концерті свої таланти та уміння, а також разом з гостями провели патріотичний флешмоб «З Україною в серці». Вітаючи дітей з їхнім святом, Сергій Овчаренко подякував їм за оптимізм і спрагу до життя, педагогічному ж колективу – за ту любов та знання, які вони дарують своїм вихованцям.

09– Діти – це наше майбутнє, – наголосив заступник очільника області. – І саме від кожного з нас залежить, яким буде становлення маленьких громадян України та як складеться їхня доля. Наші прагнення створити дітям достойні умови для повноцінного розвитку уже знаходять втілення у реальних діях. Немає чужих дітей! І ми працюємо над тим, аби малеча почувала себе комфортно та могла бути впевненою у своєму майбутньому вже зараз.

03Користуючись нагодою Сергій Овчаренко оглянув класні кімнати та інші учбові приміщення закладу. Наостанок заступник голови ОДА передав вихованцям Черкаської спеціалізованої школи-інтернату солодкі дарунки.

Автор статті