Держгеокадастр співпрацюватиме з понад 450 місцевими радами Черкащини задля допомоги АТОвцям

iнвентаризАби якнайшвидше вирішити питання забезпечення учасників АТО земельними ділянками Держгекадастр вже підписав документи про співпрацю з 452 місцевими радами. В області ж налічується 556 таких органів місцевого самоврядування. Найактивніше відгукнулися на пропозицію Держгеокадастру на Городищині, Канівщині та Лисянщині, де є стовідсотковий результат. З іншими районами землевпорядна служба продовжує налагоджувати спільну роботу. Про це повідомляють в прес-службі Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області.

Одне з нагальних питань землевпорядної служби Черкаської області – підписання Меморандуму про співпрацю та взаємодію між територіальними підрозділами Держгеокадастру й органами місцевого самоврядування у вирішенні питань забезпечення учасників антитерористичної операції та сімей загиблих воїнів земельними ділянками. Адже головою Державної служби з геодезії, картографії та кадастру Максимом Мартинюком поставлено завдання: всім керівникам територіальних органів відомства відшукувати та резервувати землі, які можуть бути передані у власність учасникам АТО.

Тож Держгеокадастр Черкащини залучає до співпраці органи місцевого самоврядування задля забезпечення прозорості й відкритості надання землі учасникам АТО. Відповідно до меморандуму підписанти в першочерговому порядку розглядають звернення учасників антитерористичної операції та сімей загиблих воїнів щодо відведення їм земельних ділянок, надають кваліфіковану безоплатну правову допомогу, оприлюднюють інформацію про земельні ділянки в межах району, які можуть бути відведені військовослужбовцям, а також «Сторони» інформують один одного про прийняті рішення щодо передачі землі учасникам АТО.

− Меморандум значно допоможе об’єднати зусилля, узгодити дії нашого відомства й органів місцевого самоврядування, щоб якнайшвидше відшукати й оформити земельні ділянки всім учасникам АТО, які цього потребують, –  зазначив в. о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Азер Мірзоєв.

Автор статті