Юрій Ткаченко привітав медиків із професійним святом

DSC_0038Найкращих медиків відзначили на Черкащині. Урочистості до їхнього професійного свята сьогодні відбулися в обласній філармонії.

IMG_1491Черкаські лікарі отримали подяки та грамоти від Міністерства охорони здоров’я України, Черкаської ОДА й облради. Очільник області подякував також медикам, які допомагають бійцям у зоні АТО, а також виходжують їх тут. Вісьмом таким Юрій Ткаченко вручив відзнаки «Холодний Яр».

холодний яр– Я вдячний нашим медикам за роботу в непростих умовах, – зауважує голова Черкаської ОДА. – Медична галузь уже давно потребує реформування. Брак фінансування, на жаль, пригальмовує цей процес. Але ми все ж втілюємо локальні проекти, аби показати іншу якість медичного обслуговування. Це – і створення електронної черги й електронних карток пацієнтів у кардіоцентрі, під’єднання до цієї бази нашої «швидкої», і добудова довгоочікуваного Перинатального центру, і «пілот» із реформування медицини в Золотоніському районі тощо. Звісно, для роботи лікарям потрібна мотивація. Ці питання ми лобіюємо на рівні держави.

почесне званняДо професійного свята почесне звання «Заслужений лікар України» присвоїли лікарю-кардіологу Третьої Черкаської міської лікарні швидкої медичної допомоги Людмилі Маренич.

Автор статті