Юрій Ткаченко представив нового керівника Смілянщини

20170213_123003Першочергові завдання дав голові Смілянської РДА очільник області. Юрій Ткаченко сьогодні представив новопризначенця колективу місцевої адміністрації, райради та сільським головам.

Своїм розпорядженням від 8 лютого Президент України призначив Олександра Беззубого головою Смілянської РДА. Він переміг у конкурсі на цю посаду.

– Об’єднання територіальних громад, наповнення місцевого бюджету, мобілізація ресурсу на ремонт доріг – ці завдання серед першочергових у нового керівника району, – наголосив голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Окрім того, маємо обласні програми у сфері охорони здоров’я та освіти. З огляду на це, в районі має бути забезпечена реалізація визначених заходів. Це і закупівля «швидких», і створення кабінетів «Здоров’я жінки» на базі лікувальних закладів, і формування опорних та інноваційних шкіл тощо. Словом, завдань новий голова РДА отримав багато. Але найголовніше – працювати задля жителів Смілянщини, вони мають бачити результат.

20170213_123107Додамо, що Олександр Беззубий родом із Городища. Закінчив Київський національний торговельно-економічний університет за напрямом «Облік і аудит». Попереднє місце роботи – начальник відділу державних закупівель Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника.

Автор статті