Юрій Ткаченко побував у легендарній бригаді на Донеччині

13898567_1113336615392595_1634259931_oОчільник області навідав черкаських бійців на Сході. Юрій Ткаченко побував у 128-ій окремій гірсько-піхотній бригаді Збройних Сил України. У ній – до півсотні черкащан.

Командир бригади – теж черкащанин. Сергій Шаптала зі Смілянщини. У 2015 році Президент присвоїв йому звання Героя України. Від початку АТО бійці зі 128-ої бригади зайняли позиції в Луганській області. Серед іншого, брали участь у боях під Дебальцевим. Нині виконують завдання на Донецькому напрямку.

Снимок0 Снимок6– Черкащина від перших днів активно підтримує військових на Сході, – зауважує голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – І це важливо, щоби вони постійно відчували нашу підтримку. Зараз не порівняти забезпечення армії з тим, що я бачив під час перших поїздок у зону АТО. Однак увага завжди важлива. Із комбригом 128-ої ми досі були знайомі так би мовити заочно, спілкувалися телефоном. Багато чув від нього про наших бійців, що вони – найпатріотичніші, найсміливіші та найвідповідальніші.

Окрім іншої провізії, обласний керманич привіз бійцям 128-ої бригади короваї з нового врожаю від черкаських аграріїв. Мовляв, саме завдяки таким героям на Черкащині нині можуть мирно вирощувати хліб. Також Юрій Ткаченко вручив бійцям-черкащанам відзнаки «Холодний Яр».

Снимок9 Снимок11– Я вдячний Юрію Олеговичу, що не забуває про нас, – говорить командир 128-ій окремої гірсько-піхотної бригади Сергій Шаптала. – Усім черкащанам, які нас підтримують, особливо волонтерам. Ми все зробимо для того, щоб наша держава, наша Черкащина були в безпеці! І нарешті запанував мир!

Снимок1

 

Автор статті