Юрій Ткаченко: «Конфлікт довкола результатів виборів вирішуємо у правовому полі»

20151104_115333

Очільник області зустрівся із представниками політичних партій, які незадоволені результатом виборів до Черкаської обласної ради. Їх сьогодні вночі підсумувала ОВК.

За підрахунками протестувальників, «Опозиційний блок», на відміну від даних в ОВК, не здолав прохідного бар’єру в 5%. Вони твердять: натомість зникли голоси, зокрема, у «Свободи», «УКРОПу» та «Партії ветеранів Афганістану».

20151104_115416

– Укотре повторю: я завжди на боці закону, – зауважує голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – І буду ним керуватися. Усі факти, озвучені протестувальниками, ми вже перевіряємо спільно із правоохоронцями. Однак прошу і представників політичних сил теж пам’ятати про закони й дотримуватися їх. Коли мені висувають вимоги: «змусьте членів ОВК відкликати свої голоси», «змусьте суд усе вирішити сьогодні» й подібне, – то в мене питання, чи розуміють вони, що закликають чинити беззаконня. Ми доклали максимум зусиль у межах своїх повноважень, щоби, приміром, вибори в Черкасах відбулися. Попри загрози зриву. І зараз теж реагуємо на ситуацію.

У міліції вже відкрили кримінальне провадження за озвученою протестувальниками інформацією. Триває слідство.

 

Автор статті