Юрій Ткаченко, голова Черкаської ОДА, про актуальне

ййййпро вакцини:

Найближчим часом область отримає імунобіологічні  препарати, централізовано закуплені за державний кошт. Йдеться про понад 24 тисячі доз вакцин проти гепатиту В,  гемофільної інфекції типу В, дифтерії та кашлюку. Ці препарати  мають надійти на склад КП «Фармація», звідки їх потім  розподілять на лікувально-профілактичні заклади області.

Нагадаю, першою ми отримали партію вакцин проти кору,  паротиту та краснухи. На жаль, їх ще не досить, зважаючи на потреби області. Тому очікуємо нових поставок.

про найочікуваніший новобуд:

На минулому тижні перевірив готовність Перинатального центру. Спланували з колегами подальші дії. Натепер центр уже умебльовують і поступово устатковують. Нині найголовніше питання – це обладнання для реанімації новонароджених, решта вже є. Ми подали цей проект на фінансування з Державного фонду регіонального розвитку. Потрібні кошти з обласного бюджету для співфінансування вже спрямували. Чекаємо на позитивне рішення Кабміну найближчим часом.

За цієї умови Перинатальний центр запрацює вже восени. Це справді найочікуваніший новобуд області. Бо в цьому закладі виходжуватимуть передчасно народжених і недужих немовлят, а також дбатимуть про здоров’я проблемних вагітних із усієї області.

про розвиткові проекти:

До речі, про Державний фонд регіонального розвитку. Маю ще одну хорошу новину. Якраз минулої п’ятниці ми пройшли ще одну процедуру задля наближення фінансування наших проектів.

Міжвідомча комісія при Мінрегіонбуді підтримала ще 12 наших проектів на фінансування із ДФРР. Серед них – і обладнання для Перинатального центру (про що йшлося вище), і закупівля флюорографів для районів (нагадаю, цьогоріч ми плануємо оновити флюоропарк по області), і ремонт драмтеатру тощо. До рішення Кабміну залишилось зовсім трохи бюрократії. І далі – реалізація проектів.

про ремонтний старт:

Додатково зупинюся на ремонті у драмтеатрі. На минулому тижні там стартували роботи першої черги. До зими плануємо перекрити дах і відбудувати фасадну частину.

Що досі не давало розпочати ремонт у погорілому торік театрі? Відповідь очевидна: брак фінансування. Відбудова театру дуже вартісна.

Нагадаю, кошти на першочергові роботи з держбюджету ми отримали лише наприкінці грудня, фактично «під ялинку». Звісно, довелося їх повернути назад. Тепер запланували першочерговий ремонт у складчину: понад 10 млн грн із ДФРР, близько 1 млн грн із обласного бюджету (якраз за ці кошти нині й почалися роботи) та 5 млн грн із міського бюджету (щоправда, в мерії запланували спрямувати ці кошти на театр у…. грудні, тому ми вже звернулися із проханням зробити це в найближчі місяці).

 

 

Автор статті