Юрій Сас привітав будівельників з професійним святом

IMG_0124

З Днем будівельника, який відзначають у другу неділю серпня, представників цієї професії привітав заступник голови Черкаської ОДА Юрій Сас. Черкаських будівельників на урочистому святі також нагородили почесними грамотами та подяками від Черкаської облдержадміністрації.

Юрій Михайлович відзначив, що цьогорічне свято має особливий присмак, адже ніколи б не подумав, що черкаським зодчим доведеться будувати щось, окрім мирних споруд. Він щиро подякував тим, хто допоміг нашій області завершити будівництво фортифікаційних споруд на Донеччині однією з перших в Україні.

Посадовець також зауважив, що будівельна галузь Черкащини нарешті виходить з глибокої кризи, та пообіцяв, що облдержадміністрація у майбутньому дбатиме про наявність державних та бюджетних замовлень у будівельників області.

– Є відчуття, що в минулому році ми все ж таки намацали дно, відштовхнулися і в цьому році вже за перше півріччя маємо 30 % зростання. Ми намагатимемося, аби наша будівельна галузь вийшла із глибокої кризи, в якій вона опинилася через низку явищ в країні починаючи з 2008 року. Вірю, що в подальшому ми будемо зростати за рахунок будівництва житла, промислових об’єктів, розбудови міської інфраструктури та доріг, – переконаний заступник голови Черкаської облдержадміністрації Юрій Сас.

Автор статті