Юрій Сас про реформу облавтодору: «Передача ресурсів на рівень області допоможе вирішити проблеми поганого стану доріг»

1395139988_sas-pro-vybory

В облавтодорі відбулася нарада, присвячена питанням підготовці доріг до зими та процесу інвентаризації майна підприємства у зв’язку з  передачею місцевих доріг та експлуатаційних потужностей на утримання органам місцевого самоврядування.  У зустрічі взяли участь представники ОДА, облавтодору, САДу та ДАК «Автомобільні дороги України».

За словами фахівців ДАК «Автомобільні дороги України», це вже 24 область, яку вони об’їхали і їхня задача – стимулювати потрібну діяльність з озвучених питань, оскільки, на жаль, Укравтодор посідає «аморфну» позицію.

Натомість заступник голови ОДА Юрій Сас зауважив, що ідея передачі відповідних фінансових ресурсів на рівень обласної влади допоможе вирішити проблеми поганого стану доріг.

«Ми вітаємо наміри керівництва держави щодо докорінного реформування дорожної галузі. Проте дієвий контроль  стане можливим лише за умови, що балансоутримувачем і замовником стане ОДА та обласна рада. – підкреслив Юрій Сас. – Ми готові взяти участь у роботі з інвентирізації активів облавтодоруі пошуку механізмів погашення його боргів. Нинішній стан не задовольняє нікого. Без рішучих кроків не обійтись».

Нагадаємо, раніше голова ОДА Юрій Ткаченко звернувся до керівництва країни з проханням виділити додаткові кошти на ремонт доріг. Наразі в області ямковістю вражено 205 тис.кв. м доріг, із них відремонтовано лише третину.

 

Автор статті