Юні робототехніки Черкащини – серед переможців Першого Всеукраїнського наукового LEGO-турніру

???????????????????????????????У столиці 27 лютого відбулося масштабне свято творчості, інтелекту та високих технологій – Перший Всеукраїнський науковий LEGO-турнір (FIRST LEGO League), що об’єднав 35 команд зі Сміли, Золотоноші, Гельмязева, Львова, Києва, Харкова, Чернігова, Запоріжжя, Кіровограда, Кам’янець-Подільська, Вінниці та Святогорська.

Черкаську область на турнірі представили три команди:

ZoloWizards– Золотоніська гімназія ім. С. Скляренка Золотоніської міської ради.

RoboTEST– Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 Смілянської міської ради.

Robotroniks– Гельмязівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Золотоніської районної ради.

???????????????????????????????Впродовж заходу винахідники від 9 до 16 років представляли автономних чудо-роботів, яких учасники самі сконструювали та запрограмували на базі сучасного конструктора LEGO Mindstorms EV3 для виконання місій на спеціальному полі з перешкодами. Також юні конструктори презентували власні інноваційні ідеї-стартапи на тему «Сміття – це прихований скарб», які готували протягом останнього часу.

Оцінювання проектів відбувалося за чотирма категоріями: «Основні Цінності», «Проект», «Дизайн робота» та «Гра роботів».

Команди нашої області продемонстрували видатні досягнення у вищевказаних ключових сферах та здобули цінні винагороди:

У номінації «Inspiration – Командний дух, що надихає» кубок виборола команда ZoloWizards Золотоніської гімназії ім. С.Д.Скляренка), яка до того ж показала 3 результат у «Грі роботів»;

???????????????????????????????Команда Robotroniks Гельмязівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів) здобула перемогу у номінації «Teamwork – Зразкова командна робота»). Команда також виборола 9 місце у «Грі роботів»;

За номінацією «MechanicalDesign – Конструкційна довершеність робота» нагороду отримала команда RoboTEST Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7, яка також показала 10 результат у «Грі роботів».

За інформацією управління освіти і науки облдержадміністрації

Автор статті