Юні лісівники з Черкащини привезли нагороди з Всеукраїнського зльоту

???????????????????????????????Команда шкільного лісництва Черкаського лісгоспу «Лісова варта» гідно представила Черкащину на 12-му Всеукраїнському зльоті учнівських лісництв загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, який проходив днями у Сумській області. Цьогоріч у зльоті взяли участь юні лісівники, представники лісогосподарських підприємств та освітяни з 23 регіонів України.

У рамках заходу школярі змагалися  у два етапи –  презентація досягнень учнівських лісництв та захист науково-дослідницьких робіт.  Програмою зльоту були передбачені практичні заняття, майстер-класи з інноваційних технологій лісорозведення та лісовідновлення, засідання творчих груп, конкурсно-пізнавальні та екскурсійні заходи, відвідування Краснопільського та Тростянецького лісгоспів,   висаджування пам’ятної алеї «Коло дружби».???????????????????????????????

До команди шкільного лісництва, яка представляла Черкащину, увійшли учні Геронимівської ЗОШ I-III ступенів Холодницька Аріна, Кононенко Андрій, Бокза Олександр, вчитель Мілена Холодницька, інженер лісового господарства Черкаського лісгоспу Марина Завадська. Від КЗ “Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради” – завідувач відділу організаційно-масової роботи Людмила Огреба.???????????????????????????????

Юні лісівники з Черкащини отримали кілька нагород:

– II місце за виставку-презентацію досягнень учнівського лісництва;

– II місце у захисті науково-дослідницької роботи у номінації “Захист лісу”;

– сертифікати за перемогу у квесті “Я розповім тобі про Суми”.

Гран-Прі зльоту разом з сертифікатом на право проведення ХІІІ Зльоту у 2019 році виборола команда з Чернігівщини.?????????????????????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????

За інформацією Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства

Автор статті