Юні черкащани привезли нагороди з Всеукраїнського фестивалю робототехніки – ROBOTICA 2018

b2ap3_medium_32418614_374596196392132_8268133742145437696_nДнями у Національному комплексі “Експоцентр України” ВДНГ у м. Києві відбувся Х Всеукраїнський фестиваль робототехніки – ROBOTICA 2018. Це унікальна подія в області новітніх навчальних технологій та освітніх програм, де найкращі учасники святкують перемоги інтелекту та креативності.

Цього року на фестивалі було понад 3 тисячі учасників, що склали близько 500 різних команд. Вони змагалися у категоріях «Сумо», «Слалом», Всесвітній олімпіаді з робототехніки WRO та WROWeDo 2.0. Також під час проведення фестивалю були представлені Архітектурний конкурс, майстер-класи, наукові ярмарки та тренінги з робототехніки.

Черкащину представляли наступні команди:

1.Гельмязівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Золотоніського району.

2.Катеринопільський ліцей Катеринопільської районної ради.

3.Сигнаївський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Шполянської районної ради.

4.Черкаська гімназія №9 ім. О.М.Луценка Черкаської міської ради.

5.Черкаська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІ ступенів Черкаської обласної ради.

6.Шполянський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2-ліцей» Шполянської районної ради.

7.Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Черкаської міської ради.

За результатами змагань учень Сингаївського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Мартинюк Олесь здобув 1 місце в категорії «Сумо. Дистанційне керування». Учень Гельмязівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Павлов Владислав посів 2 місце в категорії «Сумо. Дистанційне керування». Учень Черкаської гімназії №9 імені О. М Луценка Єгор Білокінь здобув 3 місце в категорії «Слалом. Швидкісний. Спеціальний».

Також пеоремогу отримала команда Черкаської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІ ступенів Черкаської обласної ради BrainsOn з  в номінації «Дизайн робота» в категорії «WRO. WeDo 2.0».

За інформацією Управління освіти і науки облдержадміністрації

Автор статті