Японія надала 3,4 млн грн. грантової допомоги ще двом районним лікарням Черкащини

eD7NXytj7MYЖашківська та Катеринопільська центральні районні лікарні отримають 3,4 млн грн. грантової допомоги на придбання медичного обладнання. Відповідну грантову угоду у рамках реалізації програми безвідплатної фінансової допомоги «Кусаноне» Уряду Японії днями підписали у Києві за участю Надзвичайного і Повноважного Посла Японії в Україні Шігекі Сумі, повідомляють в Департаменті регіонального розвитку Черкаської ОДА.

Відповідно до підписаних угод Уряд Японії надасть Жашківській ЦРЛ 1,9 млн грн. грантової допомоги для придбання апарату ультразвукової діагностики та фіброгастродуодендоскопа, а Катеринопільська ЦРЛ отримає 1,5 млн. грн. для придбання апарату ультразвукової діагностики.

Нагадаємо, нещодавно Лисянська ЦРЛ також виграла грант у рамках програми «Кусаноне» на закупівлю медичного обладнання загальною вартістю майже 2 млн грн. Тож, як відзначають у Департаменті регіонального розвитку облдержадміністрації, цього року Уряд Японії вже надав Черкаській області 5,3 млн грн. грантової допомоги на реалізацію проектів у сфері охорони здоров’я.

Автор статті