Яку обрати професію визначали на профорієнтаційному заході «Ліга професій»

b2ap3_large_1 Днями Черкаський обласний центр зайнятості в межах акції «Випускник-2020» провів фінал профорієнтаційного змагального заходу «Ліга професій». За результатами, перше місце виборола черкаська команда «Рубікон».

Загалом же у фіналі за перемогу боролися п’ять команд учнів закладів загальної середньої освіти: м. Монастирища «Monteprofi», м.Звенигордки «Панянки», м.Кам’янки «Драйв», смт Чорнобай «Дорослі діти» та м.Черкас «Рубікон».

Усі команди підготували номери для гри, показали гарну акторську майстерність.

Переможців півфіналів та гостей гри радо зустрічав Черкаський професійний ліцей, де для них провели майстер-класи та екскурсії. Діти мали нагоду оглянути навчальні класи, майстерні та гуртожиток, пригоститись випічкою ліцею.

b2ap3_large_3

За словами начальника відділу організації профорієнтації Черкаського обласного центру зайнятості Алли Баранцової, вибір професії для молодої людини – один із відповідальних кроків у самостійному житті, але переважна більшість майбутніх випускників мають недостатнє уявлення про те, наскільки їхня професійна реалізація в суспільстві залежить від правильного вибору професії. Тому на допомогу приходять вчителі, батьки та, безумовно, фахівці служби зайнятості. b2ap3_large_2

Автор статті