«Якщо всі виконають узяті зобов’язання – ситуація у Смілі не повториться», – очільник області

20161122_201212Оцінку подій у Смілі від правоохоронців очікує голова Черкаської ОДА. Про це він сказав у коментарі журналістам. Напередодні ввечері в місті відновили теплопостачання. Перебої з ним там виникли вчетверте від початку опалювального сезону.

Очільник області із членами команди особисто контролював увімкнення всіх дев’яти котелень, що доти не працювали. Цьому передували перемовини з «Нафтогазом», «Черкасигазом» і місцевим теплопостачальним підприємством «Сміла Енергоінвест».

20161122_192422– Наші дії задля відновлення теплопостачання у Смілі не належать до функцій адміністрації, – зауважує Юрій Ткаченко. – Але, знаючи, що містяни без тепла, змушений був такими адміністративними методами впливати на місцеву владу. Фактично виконувати її функції. Бо вже дійшло до краю. Я вдячний «Черкасигазу» за конструктив. Ми досягнули консенсусу: «Сміла Енергоінвест» нарешті сплатило поточний борг, отримало ліміти. Якщо всі виконають узяті зобов’язання – ця ситуація у Смілі не повториться.

20161122_192341Раніше обласний керманич уже звернувся до правоохоронців. Аби вони перевірили інформацію, що зрив опалювального сезону у Смілі спричинений бездіяльністю ТОВ «Сміла Енергоінвест». За фактом розтрати коштів службовими особами теплопостачального підприємства внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 191 Кримінального кодексу України.

– Ми зобов’язані пояснити, передовсім, громаді, чому виникла така ситуація, куди йдуть сплачені кошти за тепло, – підсумовує голова Черкаської ОДА. – Це і мають з’ясувати компетентні органи.

20161122_192427Контроль зі свого боку пообіцяв і народний депутат України Сергій Рудик. Він теж узяв участь в екстреній нараді у Смілі.

Автор статті