Якість очищення автодоріг від снігу перевірить заступник очільника області

???????????????????????????????

Заступник голови облдержадміністрації Костянтин Омаргалієв особисто перевірить стан доріг у районах області, зокрема роботу відповідних служб у період негоди. Про це він заявив під час робочої наради в ОДА.

Протягом кількох останніх діб для очистки доріг від снігу та ліквідації ожеледиці філії облавтодору задіяли десятки одиниць техніки, зокрема піскорозкидачі, навантажувальну техніку, автогрейдери, трактори. Особливу увагу приділили автодорогам державного значення: а/д М-05 Київ-Одеса, а/д Н-01 Київ-Знам’янка, а/д Н-08 Бориспіль-Дніпропетровськ-Запоріжжя, Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань. За останні кілька діб використали понад 40 тис. л бензину й дизпалива, близько 5 тис. т піщано-соляної і протиожеледної  суміші. Очистили від снігу понад 2,2 тис. км шляхів.

Утім дороги місцевого значення потребують посиленого контролю. Наразі в районах та містах вирішують питання щодо залучення додаткової техніки й запасу паливно-мастильних і посипкових матеріалів.

– Відповідальними за стан доріг є і самі керівники районів області, – сказав під час наради Костянтин Омаргалієв. – Від цього залежить життєзабезпечення мешканців регіону. Маємо не допустити виникнення надзвичайних ситуацій. Водночас необхідно бути готовими при потребі оперативно відреагувати. Тому техніки, паливно-мастильних та інших матеріалів і засобів повинно бути вдосталь на місцях. Особисто перевірятиму, як спрацювали в районах та наскільки готові.

Нагадаємо, з метою оперативного реагування на надзвичайні ситуації техногенного характеру в області також створено 24 мобільні групи. Днями заступник голови ОДА Костянтин Омаргалієв вже перевірив готовність обласної та кількох районних. Зауважимо, до їх складу залучено пожежно-рятувальні підрозділи Управління ДСНС, Національну поліцію, медичну службу, служби електропостачання, теплопостачання, водопостачання, газопостачання, автомобільних доріг, обласну службу споживчої кооперації.

Автор статті