Як у Черкасах діти свято лісу відзначали

4З нагоди відзначення Дня працівника лісу у черкаському парку “Сосновий бір” відбулося СВЯТО ЛІСУ ДЛЯ ДІТЕЙ. Організатори – Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства та державні лісогосподарські підприємства області.

Активну участь у заході взяли учні шкільних лісництв з різних куточків Черкащини, жителі та  гості обласного центру.

Лісівничі інтерактивні конкурси, квести, змагання  додали активності та змагальницького духу, а подарунки та солодощі від лісівників – позитивного настрою усім учасникам заходу.

Паралельно діяли лісівничі локації: “Лісова картина”, “Розмалюй годівничку”, “Лісова поробка”.

До уваги учасників були представлені чудові виступи дитячих колективів та учнів шкільних лісництв.

Завершальним акордом свята став лісівничий флешмоб “Я люблю ліс”.

Як наголошує начальник Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Дзюбенко, профорієнтаційна робота з учнівською молоддю є одним з важливих напрямків діяльності лісівників Черкащини. Насамперед це здійснюється задля поширення серед молоді знань про ліси та їх важливість для кожного з нас, забезпечення зацікавленості у збереження лісових насаджень, природи, і, що не менш важливо, – вибору майбутньої професії.

Загалом на базі державних лісогосподарських підприємств активно функціонують 12 шкільних лісництв, у яких школярі здобувають знання, уміння і навички у галузі лісівництва.3 4 5 14 16 19 20 22-1 39

За інформацією Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства

Автор статті