Взаємодія органів виконавчої влади й органів місцевого самоврядування у вирішенні регіональних проблем

32Черкаський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів провів виїзний тематичний короткостроковий семінар підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування Тальнівського району.

Підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування стає одним з найефективніших методів забезпечення належного рівня професіоналізму посадовців, здатних реалізовувати поставлені Президентом і Урядом України завдання і приймати ефективні управлінські рішення.

Програма виїзного семінару була розроблена з урахуванням потреб Тальнівського району та завдань, що ставлять перед посадовцями щодо ефективної реалізації реформи децентралізації територіального управління.

У ході семінару директор «Офісу реформ» у Черкаській області Наталія Даньковська ознайомила слухачів із перспективами об’єднання територіальних громад.

На виконання основних положень державної антикорупційної політики в рамках виїзного семінару були проведені практичні заняття та надані рекомендації щодо проведення антикорупційних заходів в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування; запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування.

Про організацію роботи зі зверненнями громадян поінформувала начальник відділу роботи зі зверненнями громадян апарату облдержадміністрації Зоя Глущук.

Як повідомляють в обласному центрі перепідготовки, у рамках семінару відбувся круглий стіл із питань виділення земельних ділянок учасникам АТО, який провели представники Держземагентства у Черкаській області та управління містобудування і архітектури Черкаської облдержадміністрації.

За програмою виїзного семінару більше 150 посадовців Тальнівського району отримали нові професійні знання й навички, які допоможуть їм приймати ефективні управлінські рішення на місцях і сприятимуть утвердженню місцевого самоврядування як фундаменту народовладдя.

Автор статті