Визначили переможців V Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій

37На базі Черкаської санаторної загальноосвітньої школи-інтернату сьогодні відбулися урочистості з нагоди закриття четвертого етапу V Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій. У рамках заходу перший заступник голови ОДА Віталій Коваль вручив абсолютним переможцям Кубки голови облдержадміністрації, які було започатковано у нас на Черкащині, повідомляють в управлінні освіти і науки облдержадміністрації.

39  В урочистій атмосфері нагороди отримали учасники, лауреати та переможці V Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій. Звертаючись з вітальним словом до переможців та учасників олімпіади, Віталій Коваль поділився власним досвідом вивчення інформаційних комп’ютерних технологій та наголосив на необмежених можливостях розвитку молодих знавців ІКТ, які допоможуть Україні увійти в європейську спільноту з високими технологіями. Також він побажав успіхів у навчанні, оскільки інвестиції у знання сьогодні найперспективніші.

45– Відрадно, що організатори влаштували для вас відвідини Чигирина – козацької столиці, – зазначив Віталій Володимирович. – Адже, перебуваючи на Черкащині, ви дізналися, що ця земля славиться не тільки аграрними традиціями, але й славними синами – Богданом та Тарасом.

Голова журі Микола Кузічев зазначив, що проведення олімпіади та оцінювання виконання конкурсних робіт відбулося прозоро з урахуванням апеляцій учасників. Від Дніпропетровщини, де було започатковано олімпіаду з інформаційних технологій, передав черкащанкам подарунки – картини з петриківським розписом.

Головний освітянин області Валерій Данилевський висловив сподівання, що учасникам олімпіади було комфортно та цікаво перебувати на Черкащині. Принагідно Валерій Вікторович запросив переможців на навчання до вищих навчальних закладів області, що надаватимуть преференції кращим знавцям ІКТ.

36Прикрашали захід яскраві хореографічні та вокальні виступи Зразкового художнього колективу «Надія» та Зразкового художнього колективу вокальної студії «Беліссімо» Черкаської спеціалізованої школи № 20.

Фінальним акордом свята стала передача перехідного кубку  приймаючій області з символічним надписом «Інформаційні технології та інтелект». Так, наступного року саме на Сумщину буде перенесене поле інтелектуальних змагань кращих молодих ІТ-шників.

Автор статті