Визначено претендентів на отримання стипендії голови обласної державної адміністрації

s64199547Їх обрала Міжвідомча рада з питань призначення стипендії голови обласної державної адміністрації обдарованим дітям Черкащини.

s11077065Від структурних підрозділів обласної адміністрації на розгляд ради було винесено кандидатури найталановитіших дітей нашого регіону: 7 осіб – від Департаменту освіти і науки, 5 – від управління у справах сім’ї, молоді й спорту, 17 – від управління культури, 1 – відслужби у справах дітей, та 1 –від позашкілля. З поміж 31 обдарованої особистості члени Міжвідомчої ради шляхом відкритого голосування визначили по одному претенденту від кожної структури, а сааме п’ятірку найкращих, які протягом наступного року будуть отримувати стипендію голови черкаської ОДА.

За результатами роботи ради складено протокол, на підставія кого буде видано розпорядження обласної державної адміністрації про призначення стипендії обдарованим дітям на 2016 рік.

 

Довідково:

Стипендія голови обласної державної адміністрації обдарованим дітям області призначається для реалізації статті 23 Закону України «Про загальну середню освіту» та з метою стимулювання інтелектуального та творчого розвитку дітей, які мають високий рівень навчальних досягнень та творчих здобутків у науково-дослідницькій, літературно-мистецькій, спортивній, художньо-естетичній, образотворчій діяльності, створення умов для виховання творчої еліти, активізації їхніх потенційних пізнавальних можливостей, забезпечення економічних і соціальних гарантій самореалізації особистості.

Стипендія призначається у розмірі прожиткового мінімуму для дітей віком від 6 до 18 років на одну особу строком на один календарний рік (з 1 січня до 31 грудня) та з моменту визначення претендента рішенням міжвідомчої ради з питань призначення стипендії голови обласної державної адміністрації обдарованим дітям області шляхом голосування.

Автор статті