Випускники кафедри військової підготовки ЧНУ склали Присягу на вірність народу України

DSC_0152Свій перший випуск відзначають на кафедрі військової підготовки Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. На базі однієї з військових частин у місті Черкаси 96 хлопців і дівчат урочисто склали Присягу на вірність українському народу. Зробили це в присутності рідних та друзів. Розділили з ними радість і директори навчально-наукових інститутів, де випускники отримують цивільну спеціальність.

За два роки навчання в Черкаському національному студенти опанували стройові прийоми та Статути Збройних Сил України, тактичні прийоми ведення бойових дій, вивчили новітні зразки військової техніки та зброї, навчилися працювати з особовим складом військового підрозділу. Практичні заняття допомогли студентам успішно скласти підсумкові державні іспити та здобути військову спеціальність. Тепер після складання Присяги наказом Міністра оборони України їм буде надано первинне військове звання молодший лейтенант запасу.

DSC_0122– Хочу подякувати офіцерам, викладачам кафедри за те, що вони підготували гідне поповнення Збройним Силам України. Особлива вдячність батькам майбутніх офіцерів: ви виховали гарних дітей, патріотів України! – зазначив у своєму вітальному слові ректор університету. Олександр Черевко переконаний: всі, хто прийняв рішення навчатися на кафедрі військової підготовки, є гордістю та надією нації, адже вони – справжні патріоти та вірні захисники Української держави.

DSC_0009Привітав випускників і заступник Черкаського обласного військового комісара Олег Захаренко:» Ви отримали базову військову підготовку. Звісно, майстерність треба відточувати на практиці. Але ви повинні усвідомлювати, що здобули престижну професію».

Від імені випускників висловив вдячність ректору, батькам та викладачам Володимир Левченко.

Нагадаємо, що прийом документів на навчання за програмою офіцера запасу в ЧНУ імені Богдана Хмельницького триватиме до 15 вересня.

DSC_0248За інформацією Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

 

Автор статті