Винахід УДПУ за результатами Всеукраїнського конкурсу визнано найкращим у Черкаській області

57731880Корисна модель «Великогабаритний сферичний дзеркальний космічний рефлектор» визнана кращим винаходом Черкаської області на Всеукраїнському конкурсі «Винахід року – 2016».

На урочистій церемонії нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу «Винахід року – 2016», що проходила у столичному Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України з нагоди Міжнародного дня інтелектуальної власності, викладач Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, доцент кафедри технологічної освіти Олег Мелентьєв одержав Диплом та Почесну нагороду. Олег Борисович очолив творчий колектив з розробки винаходу «Великогабаритний сферичний дзеркальний космічний рефлектор», на який у співавторстві із професорами Олександром Безлюдним, Андрієм Гедзиком, Олександром Коберником та Станіславом Ткачуком був отриманий патент № 100777.

За участь у всеукраїнському конкурсі та вагомий внесок університету в розвиток інноваційної діяльності в Україні директор «Укрпатенту” Полонська Н.А. висловила подяку ректору УДПУ, професору Олександру Безлюдному.

За інформацією Управління освіти і науки облдержадміністрації

Автор статті