Викладачку ЧНУ відзначили Президентською нагородою

21245420_1496614823732519_945327837_nЗа волонтерську психологічну діяльність доцента Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Тетяну Горобець відзначив Президент України. На урочистостях із нагоди Дня прапора та Дня Незалежності України голова Черкаської облдержадміністрації Юрій Ткаченко вручив їй відзнаку Президента України «За гуманітарну участь в антитерористичній операції».

Волонтерською діяльністю доцент кафедри прикладної психології ЧНУ Тетяна Горобець займається з часів Революції Гідності, від початку Антитерористичної операції і до сьогодні.

Небайдужі психологи-волонтери Черкас об’єдналися в громадську організацію «Регіональний психологічний кризовий центр». Учасники організації, серед яких і випускники ЧНУ ім. Б. Хмельницького, за ці роки надали безкоштовну психологічну допомогу сотням воїнів АТО, членам їхніх родин.

3Ректор університету Олександр Черевко зазначає, що волонтерська, доброчинна діяльність — це невід’ємна складова освітнього процесу у Черкаському національному. Викладачі, студенти допомагають воїнам АТО та їхнім родинам, підтримують донорський рух, здійснюють шефство над Лисичанською школою ім. Богдана Хмельницького.

Благодійний фонд «Заради дитячої усмішки» проводить концерти, аукціони на підтримку онкохворих дітей. Ректор переконаний, що завдяки таким викладачам, як Тетяна Вікторівна, університет не тільки готує фахівців, а й виховує порядних, небайдужих людей, справжніх громадян і патріотів.

За інформацією Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

Автор статті