Вихованців «Теплого дому» привітали з Днем захисту дітей

???????????????????????????????Сьогодні до обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей завітали представники органів виконавчої влади та благодійники. Вони вітали дітлахів теплими словами, а ще дарували подарунки, зокрема іграшки, одяг та солодощі. Вихованці натомість показали свої уміння й таланти під час святкового концерту.

???????????????????????????????

За 16 років існування в закладі отримали соціальний захист майже 7 тисяч дітей віком від 3 до 18 років. Нині їх тут 47. Це – діти, які залишилися поза межами сімейного оточення чи перебувають у складних життєвих обставинах через невиконання батьками батьківських обов’язків. Центр же здійснює комплексну соціальну, психологічну та педагогічну реабілітацію дітей, надає лікувально-профілактичні та юридичні послуги. За цей рік у закладі отримали допомогу 233 дитини.

???????????????????????????????

Перший заступник голови облдержадміністрації Віталій Коваль  подякував керівництву та чуйному колективу за те, що докладають максимум зусиль для виховання дітей, розвитку їхніх талантів.

???????????????????????????????

– Ви – насправді діти миру, ви – талановиті  та справжні умільці, а ми – дорослі, об’єднавши зусилля, зробимо все, щоб ваші мрії стали реальністю. Вірте в себе і в Бога, і вони обов’язково здійсняться, – звернувся до малечі Віталій Володимирович.

^52AA3A0A53C45F5550DB53B5C21741510E764317A4DA009116^pimgpsh_fullsize_distr

До вітань долучилися також головний прокурор області Сергій Овчаренко, директор закладу Мирослава Бондар, начальник служби у справах дітей ОДА Оксана Покатілова та інші.

Автор статті