Вихованців «Теплого дому» привітали з Днем Святого Миколая

???????????????????????????????

Напередодні Дня Святого Миколая до обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей завітали представники органів виконавчої влади та благодійники.

Цього дня гості виконали відповідальну місію – вітали дітлахів теплими словами, а ще дарували подарунки, зокрема іграшки, одяг та солодощі. Вихованці натомість показали свої уміння й таланти під час святкового концерту.

??????????????????????????????????????????????????????????????

Нині в закладі перебуває 40 дітей віком від 3 до16 років. Це ті діти, які залишилися поза межами сімейного оточення чи перебувають у складних життєвих обставинах через невиконання батьками батьківських обов’язків. Центр же здійснює комплексну соціальну, психологічну та педагогічну реабілітацію дітей, надає лікувально-профілактичні та юридичні послуги. Й протягом цього року тут отримали різноманітну допомогу 170 дітей.

Однак усі вихованці цього закладу, чи то маленькі, чи вже дорослі, щороку очікують в День Святого Миколая дива.

– А воно обов’язково прийде, – промовив до дітей заступник голови – керівник апарату ОДА Віталій Коваль, – головне в це вірити, бо ж Святий Миколай насправді існує, пам’ятає про кожного з вас і здійснить усі ваші мрії.

??????????????????????????????????????????????????????????????

         До вітань долучилися також головний прокурор області Сергій Овчаренко, директор закладу Мирослава Бондар, начальник служби у справах дітей ОДА Оксана Покатілова, настоятель парафії покрови Пресвятої Богородиці УГКЦ в місті Черкаси отець Юліан Шеремета та інші.

Довідково:

У 1997 році з метою надання допомоги дітям, які опинились в складних життєвих обставинах, в області був створений Черкаський обласний притулок для дітей. За 16 років існування в закладі отримали соціальний захист майже 7 тис. дітей віком від 3 до 18 років.

У вересні 2012 року на базі обласного притулку для дітей створено  комунальний заклад «Черкаський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Черкаської обласної ради. Серед жителів області центр відомий як установа, яка має назву  «Теплий дім».

 

Автор статті