Вихованки багатопрофільного молодіжного центру – призери Міжнародного конкурсу «Здай кров заради життя»

освiтаВихованки Позашкільного навчального закладу «Багатопрофільний молодіжний центр» Черкаської міської ради Метеля Аміна та Каракай Ірина взяли участь в урочистому нагородженні переможців і призерів Міжнародного українсько-литовського конкурсу малюнків «Здай кров заради життя», що відбулося 5 лютого 2016 року в Посольстві Литовської Республіки в Україні (м. Київ).

Організаторами дитячого заходу є Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» та Литовський національний центр крові.

Міжнародний конкурс проводився з метою формування у дітей і молоді активної життєвої позиції, готовності брати участь у суспільному і культурному житті країни та на міжнародному рівні; популяризації ідеї добровільного безоплатного донорства крові в Україні та Литві; формування здорового способу життя серед дітей і молоді; підвищення значущості ідеї єдності дружніх країн в очах молодих учасників заради миру та майбутнього.

Мистецькі роботи оцінювалися за наступними критеріями: оригінальність ідеї, художнє виконання малюнку, новизна висвітленого сюжету, яскравість і виразність роботи, рівень інформативності, гасло, заклик. Учасники конкурсу – діти і молодь за віковими групами: I – від 10 до 14 років (включно); II – від 15 до 22 років (включно). На фінал конкурсу надійшло понад 11 тисяч робіт з усіх регіонів України.

 

Департамент освіти і науки облдержадміністрації

Автор статті