В’ячеслав Швець ознайомився з умовами перебування підопічних у Черкаському геріатричному пансіонаті

Перший заступник голови облдержадміністрації В’ячеслав Швець відвідав Черкаський геріатричний пансіонат. Разом із директором Департаменту соціального захисту Русланом Чикалом та керівником установи Сергієм Шевчуком оглянули приміщення закладу, умови утримання підопічних, харчоблок, медичний центр, пральню, господарські споруди. Поспілкувався з мешканцями та персоналом.

Перший заступник провів робочу нараду з працівниками пансіонату, де обговорили питання матеріально-технічного забезпечення, фінансування установи, ремонтні ініціативи, проведення установою тендерних закупівель.

В’ячеслав Швець наголосив на неухильному виконанні  Закону України «Про публічні закупівлі», додавши, що саме механізм конкурентного середовища при закупівлях зумовить ефективне використання бюджетних коштів.

Нагадаємо, в області створили робочу групу, у складі якої і представники громадськості, що має перевірити законність проведення тендерних закупівель інтернатними закладами.

Зауважимо, нині в комунальній установі перебуває 151 особа. Заклад розрахований на 160 осіб і функціонує в складі геріатричного, психоневрологічного відділень та медичного центру відновлювального лікування.

Автор статті