«Ви – творці проукраїнської гуманітарної політики», – Віталій Коваль – працівникам культури

_DSC0234Щирі вітання, квіти й почесні відзнаки приймали майстри культури та мистецтв в обласній філармонії. 9 листопада вони відзначають своє професійне свято.

_DSC0243 _DSC0269– Маємо завжди пам’ятати, чиїх батьків, дідів та прадідів ми діти, та які наші традиції, – сказав, звернувшись до присутніх, Віталій Коваль. – Нині бачимо, що буває, коли забуваєш власну культуру й мову, традиції та історію. Бачимо це на Сході країни. А тому ваша велика місія сьогодні – відроджувати й розвивати культурні цінності не лише на Черкащині, а й допомагати у відтворенні проукраїнської гуманітарної політики на Сході. Маємо нині важливі завдання, над реалізацією яких повинні спільно працювати. Переконаний, вже незабаром в обласних програмах та рішеннях віднайдуть своє втілення пропозиції, напрацьовані з творчими колективами та спілками, – для збереження, розвитку й перспектив культурної галузі.

_DSC0224 _DSC0202Принагідно Віталій Коваль привітав присутніх і з Днем української писемності та мови.

За вагомий внесок у розвиток культурної галузі області культурним діячам та майстрам вручили відзнаки, грамоти й подяки. Кількох учнів мистецьких шкіл нагородили дипломами лауреата обласної премії ім. Д. Нарбута та сертифікатами на отримання грошової винагороди.

 

Автор статті