Ви є прикладом для інших, – Віталій Коваль переможцям Міжнародного футбольного турніру

???????????????????????????????Вихованців Смілянського дитячого будинку-інтернату вітали в ОДА. Минулого тижня вони здобули перемогу на Міжнародному футбольному турнірі SENI CUP 2017, що відбувся 10-12 липня в Польщі. Про підготовку, турнірні змагання та власне емоції розповіли сьогодні в обласній адміністрації спортсмени та їхні тренери.
Семеро активних хлопців, поміж яких четверо переселенців зі Сходу, попередньо виграли в обласному етапі, потім на всеукраїнському, та зрештою вибороли першість на міжнародному в Польщі. ???????????????????????????????
– Готуючись до змагань, хлопці віддавались на повну, – розповів тренер команди Максим Гаркавий. – Тренувались майже щодня, починаючи з 6-ї ранку, інколи маючи по 2 тренування на добу. Змагання насправді були нелегкими. У цій підгрупі сміляни грали серед 6 команд – з Польщею, Німеччиною та Росією. Суперники ж були дуже сильними. Утім ми таки одержали перемогу. А в фінальній грі з поляками вийшли з рахунком 6:0.
Водночас щиру вдячність від обласної влади висловив переможцям перший заступник голови ОДА Віталій Коваль, дякуючи за наполегливість, силу духу та волю до перемоги. ???????????????????????????????
– Ви є гарним прикладом для інших, – наголосив Віталій Володимирович, – взірцем не лише для команд інтернатів, а й для звичайних спортивних команд. Зокрема в тому, як через самовіддану працю дійти до перемоги, демонструючи при цьому життєрадісну позицію. Насправді не в усьому визначальну роль відіграє екіпіровка та наявність певних спеціальних засобів. Як і в будь-якій справі, вагомим є саме бажання, яке у вас є. І ми пишаємося вами!
???????????????????????????????Натомість капітан команди Геннадій Мельников, який займається футболом із 5-ти років, каже, що дуже задоволений грою, адже всі члени команди під час змагань відпрацювали на 100 %, враховуючи, що в процесі двоє хлопців одержали травми.
За словами ж директора Департаменту соціального захисту населення ОДА Руслана Чикала, команда на цьому не зупинятиметься, адже перемога на Міжнародному рівні дає змогу розвиватись в подальшому. У цьому обов’язково допомагатиме влада.

Під час зустрічі членам команди та тренерам вручили цінні подарунки.

Автор статті