Введення в дію чи реконструкція сільськогосподарських об’єктів у 2016 році

В агропромисловому комплексі області у 2016 році прогнозується проводити реконструкцію, розширення або ввести в дію 34 об’єкти.
Із них реконструкція молочно-товарних ферм – 9 об’єктів, свинарників – 2, приміщень з розведення молодняку великої рогатої худоби – 5,  птиці – 4, з виробництва яєць – 1, фруктоовочесховищ – 2,  зерносховищ – 5, встановлення молокопроводу – 2, будівництво цеху з очищення та фасування горіхів – 1, з переробки овочів – 1, олієекстраційного заводу – 1, встановлення меліоративної системи – 1.
На даний час вживаються заходи щодо виведення на проектну потужність молочних комплексів у ТОВ «Дзензелівське» Маньківського району, ПРаТ НВФ «Урожай» с. Яблунівка Корсунь-Шевченківського району. В нинішньому році продовжується будівництво третьої черги картоплеовочесховища на 10 тис. тонн в ТОВ «Воля» Бубнова Слобідка Золотоніського району.