Всі служби працюють над тим, аби забезпечити належний проїзд дорогами Черкащини, – Костянтин Омаргалієв

DSCN2065Очищення доріг області від снігових заметів триває. З 6 січня дорожні служби Черкащини разом з іншими профільними структурами посилено працюють у цілодобовому режимі. Нині проїзд дорогами загального користування в області забезпечено, розповів заступник голови Черкаської ОДА, начальник оперативного штабу області Костянтин Омаргалієв.

Для боротьби з негодою були задіяні усі наявні ресурси 20 районних філій ДП «Черкаський облавтодор». Щодоби 6-10 січня на автошляхах працювало від 100 до 150 одиниць спецмашин та більше 100 дорожніх робітників, повідомляють в Службі автомобільних доріг області.

За цей час очищено від снігу та оброблено протиожеледною сумішшю понад 5700 км автодоріг загального користування та було використано майже 1600 тонн протиожеледної суміші. Спецтехнікою, що працювала на дорогах, було використано майже 16 тис. літрів бензину та понад 27 тис. літрів дизпалива.

DSCN2077– Усі служби Черкащини спільно працюють над очисткою доріг від снігових заметів, які на окремих ділянках сягали до півметра, та допомогою громадянам, – наголошує заступник очільника області Костянтин Омаргалієв. – Станом на сьогодні на усіх автомобільних шляхах загального користування області проїзд забезпечено. Особливу увагу дорожники приділяли автошляхам державного та міжнародного значення. Відзначу, роботи триватимуть допоки це буде необхідно.

Відзначимо, для очистки доріг місцевого значення та доріг на території населених пунктів Черкащини залучалося 117 одиниць техніки сільськогосподарських товариств 13-ти районів.

Разом з тим, за інформацією управління ДСНС у Черкаській області, минулої доби із снігових заметів вивільнили 2 автомобілі та 1 автобус. Зараз на території області функціонує 335 пунктів обігріву. Тут за минулу добу надано допомогу 19 особам.

Нагадаємо, Службою автомобільних доріг у Черкаській області на автодорогах загального користування Черкаської області вводилися тимчасові обмеження руху великогабаритного, великовагового та пасажирського транспорту з 6 до 7 січня та 8 січня. Наразі тимчасові обмеження руху транспорту зняті.

Автор статті