Всеукраїнські збори з керівниками підрозділів з питань цивільного захисту

12183990_944438102259498_4810991680455649785_o

У відповідності до розпорядження Кабінету Міністрів України, вчора  у Черкасахрозпочали свою роботу збори керівників підрозділів з питань цивільного захисту місцевих органів виконавчої влади та територіальних органів Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Учасників зборів, а це представники органів виконавчої влади та територіальних органів ДСНС України з усієї Держави, які зібралися в клубі Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України привітали, виконуючий обов’язки проректора Національного університету – начальника Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України Олександр Тищенко, та начальникУправління ДСНС України у Черкаській області генерал-майор с.ц.з. Віктор Гвоздь.

Відкриваючи збори, заступник Директора Департаменту організації заходів цивільного захисту ДСНС України Сергій Парталян, нагадав присутнім, що: «Забезпечення безпеки і захисту населення України, об’єктів економіки і національного надбання держави є невід’ємною частиною державного будівництва, найважливішою функцією центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування.»

Проаналізувавши стан готовності територіальних підсистем до виконання завдань інженерного, радіаційного, хімічного та медико-біологічного захисту населення та територій він наголосив на необхідності під час реалізації вимог Кодексу цивільногозахисту України в рамках територіальної підсистеми враховувати наявні регіональні ресурси та структури органів управління з питань цивільного захисту.

Заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації Віталій Коваль, виступаючи з трибуни зборів, поділився із присутніми напрацюваннями Черкаської обласної державної адміністрації у напрямку вдосконалення функціонування територіальної підсистеми цивільного захисту області.

Проінформувавши присутніх про велику кількість організаційних та практичнихзаходів, які вдалось реалізувати в області, він особливу увагу приділив високому рівню взаємодії який вдалось встановити між місцевими органами влади та підрозділами управління ДСНС у Черкаській області.

12184155_944438045592837_2904394917818904155_o

На завершення свого виступу, Віталій Володимирович також висловив упевненість, що реформування країни у напрямку децентралізації дозволить істотно вплинути на загальний рівень забезпечення цивільного захисту територій та населення на місцях.

Програма зборів, які триватимуть 3-4 листопада передбачає, як вивчення основнихвимог щодо організації планування заходів цивільного захисту, підготовки органів управління та навчання населення, так і обмін досвідом учасників, щодо вирішення проблемних питань з організації оповіщення та інформування населення під час виникнення надзвичайних ситуацій у зоні проведення антитерористичної операції.

Також, для учасників заходу передбачено проведення кількох показових практичних занять і тренувань, які пройдуть в центрах навчання населення, а також на об’єктах укриття громадян в разі виникнення надзвичайних ситуацій на території міст Черкаси та Канів.

 

 

За інформацією Управління ДСНС України в Черкаській області

Автор статті