«Впровадження пенсійної реформи виконано якісно», – очільник області на колегії

20180123_102838Легалізація трудових відносин із найманими працівниками лишатиметься пріоритетним питанням на Черкащині. Про це сказав її очільник на підсумковій колегії Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області. Юрій Ткаченко подякував працівникам за продуктивну співпрацю.

Як зауважив обласний керманич, серед головних минулорічних викликів було впровадження пенсійної реформи, ініційованої Президентом і Урядом, а також легалізація трудових відносин.

20180123_102809– Нарешті маємо систему справедливого пенсійного забезпечення, – сказав Юрій Ткаченко. – І що примітно: всі управління Пенсійного фонду області організаційно, технічно та фінансово були готові до впровадження реформи та перерахунку пенсій ще з 1 жовтня. Усе виконано якісно. Задля ефективної роботи спільно ми створили 37 додаткових точок обслуговування громадян по області. Це теж дало результат. Минулого року ми продуктивно попрацювали й над легалізацією трудових відносин із найманими працівниками. Майже втричі з початку року зменшилася кількість осіб, які отримують зарплату, нижчу мінімальної. Загалом завдяки операції «Урожай» легалізовано майже 80 млн грн.

20180123_102912Водночас голова ОДА звернув увагу на проблемне питання, що потребує вирішення.

– Маю низку звернень від чорнобильців, військових пенсіонерів і представників інших силових відомств щодо перерахунку їхніх пенсій, – пояснив Юрій Ткаченко. – Я знаю, що цим питанням активно займається Кабмін. Сподіваємось також на підтримку Пенсійного фонду.

 

Автор статті