Впродовж минулого тижня в області підрозділи ДСНС ліквідували 114 надзвичайних подій

Впродовж минулого тижня підрозділи Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Черкаській області забезпечили реагування на надзвичайні події та ліквідацію їх наслідків, проведення інших рятувальних заходів. За це час на Черкащині зареєстрували 114 надзвичайних подій, на які забезпечили реагування підрозділів ДСНС з виїздом до місця їх виникнення.

Зокрема, ліквідували 87 пожеж, під час яких рятувальники не допустили знищення вогнем 42 будівлі та 6 од.техніки. На пожежах загинуло 2 особи. Орієнтовні збитки, за оперативними даними, становлять 2 млн. 162 тис. грн.

Сапери аварійно-рятувального загону спеціального призначення вилучили та знищено 256 вибухонебезпечних предметів часів минулих війн. Підрозділи Управління 1 раз залучались на ліквідацію наслідків дорожньо-транспортних пригод. На водних об’єктах зареєстрували 2 пригоди, під час яких 2 особи загинули. 6 разів рятувальники виїздили на проведення демеркуризації приміщень, де стався розлив ртуті. Допомога населенню надавалась 5 разів, ще 2 рази тваринам.

За інформацією Управління ДСНС області

Автор статті