Восени відбудеться підвищення пенсій, – Глава держави

7fbf2dcea6cfd2646d33fcea56cccaae_1500028523_extra_largeПрезидент Петро Порошенко наголосив на важливості продовження проведення реформ в Україні. Глава держави висловив переконання, що комплекс реформ, який було започатковано, – децентралізація, дерегуляція, судова, медична і освітня реформи – буде завершений.

– У першому читанні проголосована Пенсійна реформа. І я сподіваюсь, що уже восени ми вийдемо на позицію осучаснення і підвищення пенсій,  – сказав Петро Порошенко під час робочої поїздки до Тернопільської області.

– Очікую, що уже у вересні вона (Пенсійна реформа – ред.) буде прийнята, враховуючи всі побажання, Верховною Радою остаточно. І восени українські пенсіонери отримають підвищення пенсій, – підкреслив Президент та зазначив, що Уряд, Верховна рада повністю врахували його пропозиції у відповідному проекті.

– Це є справедливе і чесне ставлення до українського громадянина, – наголосив Глава держави.

Петро Порошенко нагадав, що відбулось підвищення рівня мінімальної заробітної плати та зниження єдиного соціального внеску. За його словами, зниження розміру ЄСВ також призвело до підвищення рівня соціального забезпечення.

За інформацією офіційного інтернет-представництва Президента України

Автор статті