Восени в черкаському таборі визначатимуть переможців всеукраїнського патріотичного конкурсу

Безымянный333Тривають відбіркові тури до участі у всеукраїнському конкурсі-фестивалі дитячої патріотичної пісні під назвою «Об’єднані піснею». Його проводять на виконання Указу Президента України від 13 жовтня 2015 року «Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016–2020 роки». Фінал конкурсу проходитиме  у жовтні з нагоди Дня захисника України – на базі дитячого оздоровчого центру «Дахнівська Січ» за адресою: м. Черкаси, вул. Дахнівська буд. 36.

Метою заходу є – національно-патріотичне виховання дітей і молоді, відродження козацького духу, збереження та розвиток духовно-моральних цінностей Українського народу, сприяння популяризації теми рідного краю та творчості місцевих авторів, пісенних творів про Україну, авторської пісні, ознайомлення з творчими музичними колективами, встановлення тісних творчих стосунків між колективами областей України, бажання довести, що в кожній області України є молоді творчі таланти.

Відбіркові тури фестивалю-конкурсу проходять в різних областях України. Найкращі дитячі колективи і виконавці будуть визначені у фіналі заходу, який відбудеться під час святкування Дня захисника України.

Відбір фіналістів – проводиться з допомогою  громадського журі через Інтернет, результати якого будуть обов’язково враховані професійним журі до складу якого входять відомі діячі мистецтв, працівники культури, представники мас-медіа та громадські діячі.

Детальну інформацію про захід можна дізнатись на офіційному сайті конкурсу.

Автор статті