Володимир Коломієць: Бюджети уже отримали на 574 млн. гривень більше, ніж за минулий рік

kolomiec-710x434   Як поінформував начальник головного управління ДФС у Черкаській області Володимир Коломієць, за сім місяців ц.р. Черкаська область спрямувала до бюджетів усіх рівнів 3422,6 млн. гривень податків і зборів. Таким чином минулорічний показник  був перевищений на 574,3 млн. гривень. У тому числі до загального фонду державного бюджету зібрано 2054,8 млн.грн. До місцевих бюджетів надійшло 1367,7 млн.грн. А також сплачено 2,2 мільярди гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Керівник фіскальної служби області відмітив, що зростання надходжень відбулось внаслідок запровадження реформ, внесення змін до Податкового кодексу України та новому підходу до наповнення місцевих бюджетів.

Так, з початку року платники Черкаської області сплатили 984 млн.грн. акцизного податку. У тому числі 873 млн.грн. акцизу перераховано до Державного бюджету України; 111 млн.грн. – до місцевих бюджетів. 706,5 млн.грн. податку на доходи фізичних осіб наразі надійшло до місцевих бюджетів; Державний бюджет отримав 235,5 млн.грн. цього податку. За сім місяців зібрано 541 млн.грн. податку на додану вартість з вироблених в Україні товарів. Окрім того платниками перераховано 223 млн.грн. податку на прибуток до Державного бюджету і  26,7 млн.грн. податку до місцевих бюджетів.

 

В.Коломієць подякував платникам податків і зборів Черкаської області за відповідальне ставлення до сплати податків.

Він відмітив, що пріоритетом у роботі обласної фіскальної служби залишається діалог та ефективна співпраця з платниками. А саме: широке роз’яснення норм законодавства, підвищення обізнаності платників щодо порядку сплати податків і якісне обслуговування платників податків через розширення дистанційних послуг платникам з використанням IT- технологій. Так, у липні відбулись два потужних навчальних вебінари, під час яких на прямому зв’язку з лекторами щоразу були до 2 тис. платників.   Новий сервіс ДФС «Допомога платнику» проходить тестування в Черкаській області. Фіскали чекають  відгуків, оцінок і порад по роботі проекту за адресою help_payer@ukr.net.

 

За інформацією ГУ ДФС у Черкаській області

Автор статті