Володимир Капура закликав підприємців повідомляти про корупційні прояви

stop_corruption

На сьогодні співпраця з бізнесом вимагає чесних відносин. Непорядні особи не працюватимуть у фіскальній службі. На цьому наголосив  начальник відділу власної безпеки головного управління ДФС у Черкаській області Володимир Капура.

Він закликав громадські організації та підприємців до активної співпраці у напрямку протидії хабарництву і попередження кримінальних та адміністративних корупційних правопорушень серед працівників фіскальної служби. «Якщо ви отримали «цікаву» пропозицію від фіскалів, або маєте інформацію про зловживання та корупційні діяння, не мовчіть, а телефонуйте особисто мені за номером 067 472-46-04, або за номером телефону довіри ГУ ДФС у Черкаській області  33-91-81», – сказав В.Капура.

Керівник відділу власної безпеки ГУ ДФС у Черкаській області поінформував, що в результаті проведених з початку року 108 службових розслідувань і перевірок керівництву державних податкових інспекцій області внесено 85 подань для вжиття заходів реагування відносно підлеглих працівників. 68 працівників фіскальної служби області притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

За сім місяців у напрямку профілактики проведено 565 заходів з упередження корупційних правопорушень – на 82 більше, ніж минулоріч за цей період (було проведено 483 заходи).

До органів прокуратури у січні – липні п.р. направлено 14 матеріалів для надання правових висновків діям податкових та митних працівників. За даними матеріалами відкрито 7 кримінальних провадження щодо вчинення працівниками фіскальної служби кримінальних проступків. На даний час триває досудове розслідування. Відносно двох працівників складено протоколи про вчинення корупційного правопорушення; одного працівника судом притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді накладення штрафу.

 

За інформацією ГУ ДФС у Черкаській області

Автор статті