Внесок бізнесу Черкас на армію цьогоріч склав майже 40,4 млн грн

ваУпродовж першого півріччя цього року платники Черкас спрямували на підтримку української армії майже 40,4 млн грн військового збору. З них у червні сплачено понад 7,5 млн грн. Про це повідомила заступник начальника Державної податкової інспекції у м. Черкасах Анна Білик.

Загалом зазначені показники на 25% або на 8 млн грн перевищують надходження за аналогічний період минулого року.

Нагадуємо, ставка збору становить 1,5% від об’єкта оподаткування, а платниками військового збору є фізичні особи-резиденти, які отримують доходи як в Україні, так і за її межами, фізичні особи-нерезиденти, які отримують доходи в Україні, а також податкові агенти.

Об’єктом оподаткування військовим збором є доходи, визначені статтею 163 Податкового кодексу України. Зокрема, до таких доходів, крім заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами, відносяться: орендна плата, виграш в державну та недержавну грошову лотерею, купівля/продаж рухомого і нерухомого майна, виплата дивідендів, переоформлення спадщини та інші доходи, які підлягають оподаткуванню ПДФО.

За інформацією ДПІ у м. Черкасах

Автор статті