Віталій Коваль з робочим візитом відвідав Шполянщину

головнаТам він ознайомився з роботою Лебединського навчально-виховного комплексу №3. Особливий заклад тим, що в ньому планують реалізувати проект газозамінної технології, в основі якого є використання палетів із деревини та соломи.

Разом із головою Шполянської районної адміністрації Володимиром Потапенком Віталій Коваль оглянув навчальний заклад, де принагідно обговорили всі принципові питання щодо впровадження проекту в дію. До розмови долучилися також голова села Олексій Рудас, курінний отаман та директор НВК Сергій Осаула й представники козацької сотні навчального 2закладу.

Заступник голови ОДА схвально відгукнувся про роботу навчального закладу, підкресливши дбайливість та господарність керівництва.

Між тим, Віталій Коваль цього дня взяв участь й у церемонії відкриття пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні.

– Вони відстоювали життя та гідність кожного українця й держави в цілому. Герої справді не вмирають, вони роблять кожного з нас сильнішими… Ми повинні пам’ятати, що це наша земля і боронити її нам, – наголосив Віталій 3Володимирович під час виступу.

Освячення пам’ятного знаку провели представники Храму Різдва Пресвятої Богородиці української православної церкви Київського Патріархату. Жителі міста вшанували пам’ять Героїв хвилиною мовчання.

У ході робочої поїздки Віталій Коваль провів у Шполі прийом громадян та оглянув хід робіт із будівництва й реконструкції очисних споруд центральної районної лікарні.

4

Автор статті