Віталій Коваль вручив юним спортсменам м’ячі й туристичні намети

2

Заступник голови ОДА Віталій Коваль передав юним черкаським спортсменам сітку м’ячів і три великі туристичні намети.8

«Про потреби оздоровчого табору дитячо-юнацької спортивної школи з веслування я дізнався від організаторів, – зазначив Віталій Коваль. – Вони розповіли, що, на жаль, не кожна дитина чи сім’я може самостійно придбати намети, а табір збирає передусім найталановитіших веслувальників. Відтак вирішив спільно з небайдужими меценатами допомогти дітям спортивним інвентарем. Сподіваюся, ці намети зроблять їхній відпочинок комфортнішим і під час наступного заїзду тут матимуть змогу оздоровитися ще більше юних спортсменів».

За словами заступника начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА Катерини Коваленко, такий подарунок буде доречним і для інших спортсменів, які братимуть участь у Чемпіонатах України та житимуть на веслувальному каналі. Це допоможе зекономити час на дорогу та присвятити більшу його частину змаганням.

Оздоровчий табір дитячо-юнацької спортивної школи з веслування існує вже чверть століття, нині він розташований на острові «Чаїний», що навпроти Долини троянд. Традиційно – табір безкоштовний, натомість батьки компенсують лише витрати на харчування. На острові з дітьми займаються провідні тренери дитячо-юнацької спортивної школи. У програмі табору: два тренування на день, п’ятиразове харчування, рухливі ігри, водні процедури, заняття плаванням, освоєння навичок кулінарії.

Прикметно, що цього року табір долучився до акції відділення НОК «Олімпійське літо», а відпочивати приїхали як наймолодші веслувальники, так і вже імениті спортсмени – переможці й призери різноманітних всеукраїнських змагань. Протягом літа організатори проводять два заїзди по десять днів. Наступний – відбудеться в серпні.

«У цьому таборі я з одинадцяти років. Спочатку відпочивала як спортсменка, згодом сприяла дитячому оздоровленню як тренер, директор цієї школи, а сьогодні вже буваю як гостя, – розповіла заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА, майстер спорту з веслування Катерина Коваленко. – Нині я переконливо рекомендую юним спортсменам такий доступний та ефективний відпочинок».

 

Автор статті