Віталій Коваль відвідав родину загиблого Героя Небесної Сотні

^5579346A6EC0D2E64B16BBE6F9430BAD7F31EC5CECFDE3566E^pimgpsh_fullsize_distrНа Кам’янщині в селі Грушківка перший заступник голови ОДА Віталій Коваль відвідав сім’ю загиблого два роки тому Героя Небесної Сотні Максима Горошишина. За словами друзів, під час майданівських подій 24-річний хлопець отруївся газом, отримав запалення легень, що переросло в тяжку форму, і в результаті 20 лютого помер. На той час він не мав власних дітей, однак у його родині залишилось семеро братів і сестер, а ще десятеро племінників.

???????????????????????????????Віталій Володимирович разом із представниками районного керівництва привіз малечі гостинців, поспілкувався з мамою Максима Раїсою Іванівною, її дочкою Лілією, а також із внуками пані Раїси – першокласницею Олею та другокласником Вовою. Вони натомість розповіли про навчання в школі, показали зошити та щоденники, розповіли про свої вподобання.

Віталій Коваль разом із керівництвом району, сільським головою віддали шану Герою, поклавши квіти на могилі, запаливши свічки.

Автор статті