Віталій Коваль студентам: Старанність у навчанні – ваш внесок у розвиток держави

голУ День знань перший заступник голови ОДА Віталій Коваль завітав до вищих навчальних закладів міста, аби від імені обласної влади привітати молодь з початком нового навчального року. На університетських площах зібралися викладачі, студенти та їхні батьки, представники керівництва області.

0023Віталій Коваль вітав молодих людей, бажаючи успіхів та наполегливості  під час навчання.

– Пам’ятайте, ваш святий обов’язок – здобувати знання. Знання – це та сила, що дасть можливість будувати майбутнє. А ще гордіться тим, що ви народжені вільними в незалежній країні. Саме від вас залежить, якою буде українська національна ідея, якою Україну бачитимуть у світі, який дім ми спільно збудуємо. Власними знаннями здобувайте високі бали, і це буде ваш внесок у розвиток держави, – сказав Віталій Володимирович.

4Зауважимо, цього року до ЧДТУ вступили більше 1800 студентів. Серед них і 34 бійці АТО. Сьогодні Віталій Коваль вручив п’ятнадцятьом із них залікові книжки. Також стіни ЧНУ ім. Б. Хмельницького поповнилися новими студентами – їх більше 2 тисяч, у Східноєвропейському університеті – понад 800.

3Студенти університетів виголошували символічні присяги першокурсників. Хвилюючим та радісним видався сьогоднішній день і для старшокурсників, які після літа повернулися в університетську родину.

Автор статті