Віталій Коваль: Серед пріоритетних завдань – забезпечення житлом бійців АТО

???????????????????????????????Двом бійцям АТО з Канівщини та Корсунщини нині підшуковують нове житло. Чоловіки перебувають на черзі відповідно до Постанови Кабінету Міністрів про затвердження порядку використання коштів, передбачених у держбюджеті для учасників АТО, які втратили функціональні можливості нижніх кінцівок.

В управлінні цивільного захисту повідомляють, що для придбання військовим житла вже надійшли кошти в сумі 1 млн 400 тис. грн, розміщені оголошення в засобах масової інформації.

– Нині триває пошук квартир на вторинному ринку для АТОвця-канівчанина, – інформує начальник управління цивільного захисту ОДА Віталій Полтавець. – Він бажає одержати квартиру в Каневі. А ось боєць із Корсунь-Шевченківського зараз перебуває на лікуванні за кордоном.

Перший заступник голови обласної адміністрації Віталій Коваль зазначив під час засідання Координаційної ради учасників АТО, що в 2014 році розпорядженням ОДА було створено житлову комісію з питань розподілу коштів із закупівлі житла для сімей військовослужбовців, котрі брали участь в АТО. Ця ж комісія розподіляє квартири:

– Цьогоріч у березні зазначене розпорядження було доповнене підпунктом про узгодження пропозицій щодо вартості, площі квартир та забудовника для забезпечення житлом родин загиблих військових.

Зауважимо, на окремій квартирній черзі перебуває також п’ять сімей загиблих учасників АТО. Для закупівлі їм житла необхідно близько 5,5 млн грн, які ще на сьогодні не виділено. Надаються ж квартири за черговістю, що формується відповідно до ст.43 Житлового Кодексу, –  у місцевих органах влади за місцем проживання  громадян.

Автор статті