Віталій Коваль: Розвиваючи різні види спорту, тим самим формуємо здорову націю

подСертифікат та Подяку одержав перший заступник очільника області Віталій Коваль від Черкаської обласної федерації різних видів бойових мистецтв України імені Віктора Синєбрюхова. Їх вручила посадовцю Президент обласної федерації Аза Шульга. Вона дякувала Віталію Володимировичу за підтримку та допомогу в розвитку бойових мистецтв, залучення дітей та юнацтва до занять спортом, сприяння патріотичному вихованню молоді. Зауважимо, Віталій Коваль є членом наглядової ради обласної федерації.

Особливу подяку Аза Вікторівна висловила Віталію Володимировичу за підтримку в проведенні наприкінці квітня в Черкаському спортивному комплексі «Будівельник» Всеукраїнського чемпіонату з різних видів бойових мистецтв. У ньому взяло участь понад 300 осіб із усієї України.

– Ми й не сподівалися, що до змагань долучиться така велика кількість учасників, – сказала пані Аза. – Виникала думка навіть провести їх вже наступного року, бо залишалось мало часу для підготовки. Та все ж ризикнули. І вдалося. А тому щиро вдячна за підтримку. Це була справді значна подія. Для мене ж важливий на змаганнях кожен представник – не лише тренер, а й його учень. А тут були присутні представники різних федерацій, зокрема: айкідо, карате, хортингу та ін. Утім вже наступного року, переконана, це буде ще масштабніший захід – не на один день та зі ще більшою кількістю спортсменів.

Віталій Коваль натомість зазначив, що, розвиваючи різні види спорту, зокрема й бойові мистецтва, залучаючи до занять ними дітей та молодь, ми тим самим формуємо здорову націю.

– Нині популяризація спорту серед молоді – надважливе завдання, – зауважив Віталій Володимирович. – Особливої ж цінності сьогодні набуває розвиток спортивно-патріотичного виховання. Відрадно, що в області над цим активно працюємо спільно з громадськими організаціями, об’єднаннями, федераціями. Як відомо, хортинг, що є різновидом змішаних бойових мистецтв, віднедавна став українським національним видом спорту. Це ще одне досягнення. Між тим, приємно, що є люди, які готові докладати зусилля задля корисної справи.

 

Автор статті